Szerokie paski do dużych toreb

 

Od czasów nastoletnich sama projektowałam sobie ubrania. Uwielbiałam przerabiać stare ciuchy. Zawsze miałam ciekawe i oryginalne ubrania. Moja pasja z czasów nastoletnich nie zmalała i moje zainteresowanie projektowaniem odzieży pozostało mi do dziś.

Torby damskie z szerokimi paskami

pasek do torebki szerokiAktualnie prowadzę małą pracownię krawiecką. Projektuję ciuchy ale ostatnio zaczęłam również projektować torebki. Uwielbiam damskie torby za to ze mieści się tam naprawdę wszystko. Mogą służyć nawet jako torby na drobne zakupy. W swoich projektach torebek uwzględniam zarówno ich funkcjonalność jak i nowoczesny wygląd. Torebka pokazuje jaki charakter ma dana kobieta. Jest jej odbiciem. Torebki jakie projektuje i szyje z powodzeniem sprzedaje w internecie. Ostatnio zaprojektowałam nowy model torby, który musiał mieć szeroki pasek. Każda z nas wie jak ważny jest pasek do torebki szeroki daje komfort noszenia i użytkowania. Zbyt cienki wrzyna się w ramię lub po jakimś czasie po intensywniejszym użytkowaniu pęka. Dodatki kaletnicze zamawiam w sprawdzonym sklepie, dzięki czemu mam pewność, że wyprodukowane przeze mnie damskie torby będą służyć długie lata ich posiadaczkom. Pasek do torebki to jeden z najczęstszych elementów, który się niszczy podczas eksploatacji. Warto więc aby był solidny i wygodny podczas użytkowania. Szerokie paski mają jeszcze jedną zaletę nie urywają się a podczas noszenia torby na ramieniu mamy zapewniony stuprocentowy komfort. Grube paski są w ostatnich latach bardzo modne. Tak jak modne są duże wygodne i pojemne torby. Torby takie nie mogą mieć cieniutkich pasków, gdyż szybko się one zerwą.

Moje ręcznie szyte torebki coraz szybciej się sprzedają. Wiele kobiet decyduje się na zakup torebek hand made ze względu na ich wysoką jakość wykonania i oryginalność. Duże torby z szerokimi paskami są bardzo funkcjonalne oraz modne.