Szkło dekoracyjne do kuchni

Mieszkamy w czwórkę z mamą tatą i bratem. Ostatnio mieliśmy trochę zamieszania, bo mama zażyczyła sobie szkło do kuchni i pomagaliśmy jej w szukaniu przez internet.

Szkło dekoracyjne odświeżyło wnętrze

szkło dekoracyjneTakie szkło laminowane wygląda elegancko, a mama zawsze lubiła mieć wystrój jak dama. Tata trochę kręcił nosem, ale w końcu jakoś się przekonał. Stwierdził, że takie szkło dekoracyjne nie jest najgorsze. Ja też tak uważałam, zwłaszcza, że znalazłam ciekawy wzór z orchideą. Na pewno spodoba się mamie. Ona to jest w ogóle chyba jakąś fanką szkła, bo zamówiła też panele szklane w kuchni. Ogólnie lubię zmiany, i wszystko co nowe na pewno mi się spodoba, ale pewnie gorzej z tatą. No ale za jakiś czas na pewno się przyzwyczai, w końcu przecież jeśli chodzi o kuchnię, to akurat najmniej w niej przebywa, bo przecież gotować nie umie. Słyszałam, że są mężczyźni, którzy gotują lepiej od kobiet, ale to pewnie legendy. Przecież to kobieta już od samego początku świata pilnowała ogniska domowego, i zajmowała się wszystkim. Facet jedynie chodził na różne polowania, a zajęciem kobiety było smażenie ryb i przygotowywanie mięsa i różnych warzyw. Tego akurat nie rozumiem, bo ja na przykład nie mogłabym przygotować mięsa z jakiegoś upolowanego zwierzęcia. Ogólnie z mięsa to jem tylko dróg, nie wzięłabym do ust jakiejś świnki, czy krówki. No i poza tym, to kobiety zawsze się kojarzą z pieczeniem różnych ciasteczek, i takim ciepłem podchodzących od nich. Na pewno tezę o tym, że mężczyźni gotują lepiej można włożyć między bajki. Bo ja w to na pewno nie uwierzę.

Nie wyobrażam sobie mojego ojca, który stoi przy garach i doprawia na przykład rosół. To byłoby nie do zjedzenia, absolutnie. Pewnie tę plotkę wymyślił jakiś niedowartościowany facet, który chciał dorównać kobietom za wszelką cenę.