Szkolenia z obsługi i serwisu kas fisklanych

Dzisiaj wam postanowiłam opis, jak wyglądały szkolenia w hurtowni, w której pracuję. Otóż wprowadzili nam nowe kasy fiskalne, jak i wagi i musieliśmy się nauczyć ich obsługi. Jednakże nasze nowe kasy fiskalne są także połączone z całym systemem, który będzie obsługiwał nasza hurtownię.

Serwis kas fiskalnych nam pomoże

serwis kas fiskalnychDlatego właśnie szkolenia są tak ważne i potrzebne z tego zakresu. Szkolenia prowadzić miał serwis kas fiskalnych, który zakładał w naszej hurtowni właśnie te urządzenia. Dany polecany serwis kas fiskalnych z wrocławia i obsługuje firmy na terenie całego dolnego śląska. Kasy fiskalne, podobnie jak wagi są ze sobą połączone systemem. Podobnie jest jeśli chodzi o wagi samochodowe, czy o urządzenia jakimi są drukarki fiskalne. Wszystko jest teraz w naszej hurtowni odnotowywane w systemie. Dlatego, abyśmy mogli obsługiwać kasy fiskalne i inne urządzenia skutecznie i aby nie powstawały awarie jak najbardziej potrzebne są szkolenia z z tego zakresu. Jak już wspomniałam szkolenie w naszej firmie prowadził serwis kas fiskalnych. Firma ta również oferuje serwis wag, które również u nas zamontowano. Panowie którzy przybyli na miejsce szkolenia w naszej firmie byli bardzo mili, i od razu przeszli do konkretów. Wyjaśnili nam wszystko, jak działa system, jak powinniśmy go obsługiwać. Potem przeliśmy do praktyki i jak to powinno wyglądać z naszej strony i jak powinniśmy obsługiwać nasze nowe kasy fiskalne. Podczas szkolenia wszystko wyglądało na bardzo łatwe. Jednak zobaczymy jak będzie wyglądało to w praktyce.

Jutro się przekonamy. Myślę, że już nie będzie tak łatwo jak było na szkoleniu, gdy zawsze można było liczyć na kogoś, kto się na tym znał i nam podpowiedział. Podsumowując szkolenie, panowie wszystko w łatwy i jasny sposób przekazali nam jak postępować z nowymi kasami jak i wagami w naszej hurtowni. Podobało mi się.