Szukam firmy, która kompleksowo obsługuje imprezy i bankiety

Moja siostra niebawem będzie miała osiemnaste urodziny i chcę jej w prezencie zorganizować jakąś fajną zabawę. U nas w Krakowie jest mnóstwo możliwości, dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Potrzebuję dobrej obsługi bankietu

obsługa bankietówInteresuje mnie kompleksowa obsługa imprez, ponieważ ja sama nie mam czasu się tym zająć a poza tym chcę, ażeby wszystko było doskonale zorganizowane. Moja kumpela z pracy poleciła mi przedsiębiorcę, z którym kiedyś współpracowała. Wynajęła go, ponieważ do załatwienia była organizacja imprez firmowych i sprawdził się on doskonale. Dużo mi o nim opowiadała i dowiedziałam się, że jego usługą jest także najlepsza obsługa bankietów w Krakowie, dlatego wiedziałam od razu, że idealnie będzie się nadawał, ażeby zorganizować osiemnastkę dla mojej siostry. Kumpela powiedziała, ażebym pilnie się z nim skontaktowała, bo ma napięty grafik. Podobno szykuje mu się jakaś obsługa techniczna konferencji w tym samym czasie co urodzimy mojej siostry, dlatego muszę działać szybko. Wzięłam namiary do tego faceta i od razu do niego zadzwoniłam. Na moje szczęście termin miał wolny i od razu się umówiłam z nim na spotkanie, ażeby ustalić szczegóły. Rozmowa była bardzo profesjonalna i wiedziałam, że trafiłam do właściwej osoby. Zapytał, czy interesuje mnie minigolf, którego można wynająć na te urodziny. Nie rozważałam tego wcześniej, ale dowiedziałam się, że taki minigolf świetnie sprawdza się na tego typu imprezach dlatego uznałam, że się również na to zdecyduję. Taki minigolf będzie świetną atrakcją dla wszystkich gości, którzy pojawią się na urodzinach u mojej siostry.

Od razu wpłaciłam zaliczkę, żeby mieć pewność rezerwacji. Koszty są o wiele niższe niż się wcześniej spodziewałam i jestem z tego bardzo zadowolona. Siostra na pewno też się bardzo ucieszy.