Szukamy namiotu na wesele

Cześć Wszystkim Czytelnikom. Dzisiaj chcę podzielić się z Wami tym jak było to u nas kiedy organizowaliśmy swoje wesele. Generalnie od samego początku, nie chcieliśmy, żeby było ono tradycyjne i standardowe tak jak u wszystkich osób. Od samego początku na przykład, nie chcieliśmy już w ogóle sali.

Namiot weselny – jaki będzie najlepszy?

wynajem namiotów weselnychNasz ślub i później wesele przypadało na okres wakacji, konkretnie był to sierpień, więc wizja siedzenia i „kiszenia się w sali” nie była dla nas kompletnie niczym miłym. Interesował nas wynajem namiotów weselnych. Stwierdziliśmy, że tak będzie nie dość, że taniej co po prostu lepiej, milej, przyjemniej. Musieliśmy jednak znaleźć jednak taką firmę.. Namioty bankietowe widzieliśmy tylko raz w życiu na ślubie u naszych znajomych i bardzo nam się to spodobało. Osobiście chcieliśmy, też namioty cateringowe. Liczyliśmy, że ich wynajem nie wyniesie zbyt dużo i faktycznie, nie pomyliliśmy się z tym. Zaczęliśmy więc nasze poszukiwania, dotyczące firmy usługowej. Skorzystaliśmy z możliwie najprostszej wersji jaką moglibyśmy tylko wybrać i zdecydowaliśmy się na wyszukiwarkę internetową. W zasadzie po około godzinie mieliśmy już firmę, z która postanowiliśmy pracować. Mieli przede wszystkim, bardzo korzystną ofertę cenową, a po drugie bardzo szeroki wachlarz wyboru. Był i nawet wynajem hal namiotowych. Co ciekawsze, okazuje się być, ze wynajem namiotów potrafi być nawet dwa razy tańsze, niż w przypadku, gdy mamy wynająć przykładowo salę bankietową lub pomieszczenia innego typu.

Gdyby ktoś się zastanawiał to bardzo serdecznie polecamy. Sami wybraliśmy dwie hale namiotowe – materiałowe, w jasnych barwach. W ogóle nasze całe wesele i ślub było w jasnych barwach. Postawiliśmy głównie na biele i kremowe odcienie. Oboje kochamy gdy coś jest nieskazitelne czyste, jasne.