Tadeusz i firma budowlana

Ja to znam chyba wszystkie firmy budowlane, które mieszczą się w Grudziądzu a nawet w okolicach jak na przykład w Toruniu. Jeżeli chodzi o usługi budowlane, to zawsze będzie zapotrzebowanie a i pracę łatwo w tej branży zdobyć.

Firma budowlana z Grudziądza i współpraca

firma budowlanaKiedyś mnie zatrudniała jedna firma budowlana Grudziądz ale nie starałem się zbytnio bo nie chciało mi się i moja przygoda jeżeli chodzi o ten zakład budowlany to szybko się zakończyła. Moja żona się na mnie denerwuje, bo nie mogę się utrzymać w żadnej pracy dłużej niż kilka miesięcy. Mój szwagier ma swój zakład budowlany i kiedyś nawet u niego pracowałem, ale nie podobało mi się tam, więc odszedłem. Ja potrzebuję pracy na miejscu w Grudziądzu nie chcę wyjeżdżać a w większości firmy budowlane tak właśnie działają. Na chwilę obecną naszą rodzinę utrzymuje żona, która pracuje w centrum Grudziądza jako dyrektor sprzedażowy i ma dobre pieniądze, więc na wszystko nam starcza. Mamy razem trójkę dzieci, które razem wychowujemy, ale ostatnio to ja zajmuję się domem z uwagi na brak zajęcia. Po wakacjach poszukam jakiejś nowej pracy na miejscu, pewnie coś znajdę. Dzisiaj po południu ma przyjść do mnie Tadeusz, ponieważ umówiliśmy się na wspólne oglądanie meczu. Tadeusz ma swój zakład budowlany i przy okazji chcę go zapytać, czy może nie miałby dla mnie jakiegoś miejsca od września. Z Tadeuszem dobrze się dogadujemy i jestem pewien, że dobrze by nam się współpracowało. Wiem, że teraz Tadeusz ma komplet pracowników, ale jest dopiero lipiec, więc do września może się dużo zmienić.

Żona z pracy dzisiaj wróciła dość wcześnie, ale wiedziała, że jest mecz i pojechała z dzieciakami do swojej siostry, która mieszka w Toruniu i zostanie tam na noc. Rano przed pracą odwiezie dzieciaki do szkoły i sprawa załatwiona.