Targi kamienia i minerałów

Co jakiś czas w moim mieście odbywają się targi. Może nie jestem wielką zwolenniczką różnego rodzaju wystaw jednak mój mąż jest ich wielkim fanem. I często wyciąga mnie z domu byśmy na takie targi pojechali. W sumie muszę przyznać, że dość często są to ciekawe wystawy. W sumie w Warszawie jednak tych wystaw odbywa się chyba najwięcej. Mam czasem wrażenie, że na niektóre wystawy zjeżdżają ludzie z całego województwa mazowieckiego a zresztą nie tylko.

Na targach były blaty i schody kamienne

blaty granitoweOstatnio byłam na targach kamienia i minerałów. W sumie był to mój pierwszy raz na takich targach i nie wiedziałam na dobrą sprawę czego mogę się spodziewać. Na targach były na przykład wielkie schody granitowe w sumie tuż przy samym wejściu. W sumie myślę, że te schody z kamienia były ogromnym wyzwaniem organizacyjnym. W sumie ktoś przecież musiał te schody na targi przywieść i je jakoś zainstalować, aby nie stanowiły niebezpieczeństwa. Wystawiały się zakłady kamieniarskie i pokazywali najczęściej blaty granitowe łazienkowe bo chyba one były najbardziej reprezentatywne. W sumie te blaty granitowe świetnie nadawały się także do kuchni. W sumie przystałam przy tych blatach na dłużej bo stwierdziłam, że takie blaty z kamienia naprawdę świetnie się prezentują. W sumie mi najbardziej podobały się blaty ciemne na wysoki połysk, wyglądały po prostu niezwykle nowocześnie. A ja lubiłam właśnie taki nowoczesny styl w domach. Zresztą dowiedziałam się, że żeby zrobić chociażby najmniejszą rysę na takim blacie trzeba się naprawdę bardzo postarać.

W sumie z tego co mówił kamieniarz były one praktycznie nie do zniszczenia. W sumie w odróżnieniu do blatów drewnianych, które są tak popularne. W sumie coraz bardziej podobało mi się na tej wystawie. A chyba najbardziej wystawa kamieni szlachetnych.

Czytaj więcej na: stonefactory.pl