Tata robi remont i kupuje panele ścienne 3d

Mój tata zdecydował się zrobić u nas w mieszkaniu remont. Mama już na niego nalegała bo przydałoby się odświeżyć ściany. Tata jest złotą rączką zna się na remontach chociaż nie pracuje w tej branży. Mama już nie może patrzeć na nasze mieszkanie dlatego zmotywowała tatę do działania.

Panele ścienne 3d do sypialni

panele ścienne 3dOd dłuższego czasu odkładali pieniądze na remont i teraz będą mogli poszaleć. Mama wybrała już jak ma wyglądać salon i kuchnia. Ja mogę zdecydować jak chciałabym żeby mój pokój wyglądał. Rodzice do salony wybrali panele dekoracyjne. Muszę przyznać, że panele dekoracyjne mi tez się spodobały i powiedziałam tacie, że tez takie chcę do swojego pokoju. Tanie panele ścienne 3d maja znaleźć się w sypialni u rodziców. Panele 3d gipsowe maja być wykorzystane także w sypialni. Tata już dostał od mamy cały projekt i ma się do niego dostawać. Tata zawsze chce żeby mama była zadowolona więc tym razem też zrobi wszystko żeby tak właśnie było. Do łazienki wybraliśmy cegłę. Imitacja białej cegły bardzo nam się spodobała. Zdecydowaliśmy się na fioletowe dodatki. Łazienka będzie prezentowała się bardzo dobrze. Cegła dekoracyjna jest dosyć droga. Jednak rodzice postanowili zrobić remont raz a porządnie żeby każde pomieszczenie było takie jakie sobie wymarzyli. My na czas remontu przenosimy się z mamą do babci. Babcia mieszka od nas niedaleko. Mama po pracy będzie przychodzić do domu żeby tacie trochę pomóc i sprawdzi jak mu idzie praca. Mama już widziała pierwsze efekty w naszym mieszkaniu. Powiedziała, że panele dekoracyjne prezentują się pięknie a jeszcze nie są wszystkie ułożone.

Już nie mogę się doczekać jak ja podjadę i zobaczę zmiany w moim pokoju. Mój pokój jeszcze niestety nie został rozpoczęty tata na razie skupił się na salonie i łazience. Za tydzień tata planuje zakończyć remotn.