Transport drukarki i próbny druk 3d

Nazywam się Włodzimierz. Pracowałem niedawno jako dostawca dla jednej hurtowni, ale zrezygnowałem i postanowiłem, że będę niezależnym kierowcą i będę przyjmował zlecenia z różnych firm. Firmę założyłem w mgnieniu oka, bo nie było to trudne.

Profesjonalny druk 3d – jak wygląda?

druk 3dDługo na pierwsze zlecenie nie musiałem czekać. Odezwała się do mnie firma, która robi wydruki 3d i miałem dla nich sprowadzić z zagranicy drukarkę, która podobno wykonuje drukowanie 3d w najlepszy sposób. Dla mnie robota spoko, więc się nad tym nie zastanawiałem, tylko od razu przyjąłem zlecenie. Kiedy pojechałem na miejsce, żeby spisać umowę i pobrać adres to wszedłem na salę produkcyjną, bo chciałem zobaczyć jak powstaje profesjonalny druk 3d, no i przede wszystkim jak taka drukarka wygląda. No nie powiem, nie jest to zwykły sprzęt, a drukowanie 3d odbywa się bardzo precyzyjnie. Nie mogłem oderwać wzroku i obserwowałem przez dłuższą chwilę jak przebiega drukowanie 3d. Nagle poszedł do mnie właściciel, żeby wręczyć mi dokumenty niezbędne do odebrania drukarki. Od razu ruszyłem w trasę, która mimo iż długa to była bardzo przyjemna no i przede wszystkim nie było korków. Kiedy przyjechałem na miejsce czekał już zapakowany sprzęt na którym odbywa się drukowanie 3d i pracownicy zapakowali mi go na pakę. Sprzęt był odpowiednio zapakowany, więc nie obawiałem się, że w czasie transportu może dojść do uszkodzenia. To był bardzo drogi sprzęt. Wróciłem do kraju po dwóch dniach i od razu zawiozłem sprzęt do firmy.

Pracownicy wypakowali drukarkę i zaczęli przeprowadzać próbny druk 3d, żeby sprawdzić jak działa nowe urządzenie. Spisałem się doskonale i nawet dostałem premię, za szybką realizację dostawy. Pewnie jeszcze nie raz będę z tą firmą współpracował. Fajna robota, zwłaszcza, że sam decyduję co przewożę.