Tworzenie stron internetowych dla pożyczek, kredytów

Nazywam się Felicja i jestem webmasterką. Pracuję dla jednej z większych firm w mieście. Otrzymujemy bardzo dużo zleceń. Ostatnio zgłosił się do nas klient, który oferuje kredyty pozabankowe dla zadłużonych i ma bardzo bogatą ofertę.

Pożyczki są wymagające jeśli chodzi o stronę www

pożyczkiZdecydowałam się przejąć tego klienta i zaprojektować dla niego stronę internetową. Szczególnie zainteresowała mnie pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik, ponieważ była rozłożona na bardzo długi okres spłaty i miała korzystne oprocentowanie. Postanowiłam się spotkać z tym klientem, by osobiście omówić z nim projekt. Dowiedziała się, że również oferuje pożyczki dla firm, które nie mają możliwości zaciągnąć zobowiązania w banku. To było bardzo ciekawe rozwiązanie i zapewne wielu przedsiębiorców się na to decyduje. Kiedy uzyskałam od niego niezbędne informacje od razu zabrałam się do pracy. Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych wrzuciłam do pierwszej zakładki, ponieważ zarówno firmy jak i osoby indywidualne będą zainteresowane tym rozwiązaniem. Pożyczka dla firm bez bik została umieszczona w ostatniej zakładce, która była całkowicie poświęcona osobom, które posiadają własną działalność. Kiedy skończyłam projektowanie, to przesłałam link do klienta. Był bardzo zadowolony i zaakceptował moją propozycję. Już pierwszego dnia strona miała ponad tysiąc odsłon! Wiem, że takie pożyczki pozabankowe dla zadłużonych są bardzo często poszukiwane i na pewno ten klient zyska wielu nowych klientów. .Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik, która mnie zainteresowała miała największe zainteresowanie.

Klient do mnie zadzwonił, by podziękować za stronę oraz poinformować mnie, że już pierwszego dnia z jego oferty skorzystało ponad dwadzieścia osób. To bardzo dużo i jestem pewna, że będzie takich ludzi więcej.

Więcej informacji na janvest.pl