Ubrania coccienelle na bankiet

Czasami w pracy mamy takie różne bankiety promocyjne i tak też było tym razem. Wpadł mi w oko jeden facet z pracy i chciałam mu się spodobać. Tym razem nie mogłam wyglądać przeciętnie i postawiłam na porządny wygląd.

Czy ubrania coccinelle to dobry ubiór na bankiet?

moda wloska

Przeglądałam włoskie sukienki bez przerwy szukając takiej, która zrobi najlepsze wrażenie. Nie mogłam się zdecydować, która z nich najlepiej podkreśli moje kształty i uwydatni niektóre części ciała. Z pomocą przyszedł mi pewien sklep internetowy, w którym były dokładnie opisane wymiary i zdjęcia na  ludziach, nie jakichś modelkach. Podobała mi się ta moda włoska, bo na każdej kobiecie odpowiednio dobrana sukienka wyglądała zjawiskowo. No i udało mi się znaleźć coś spektakularnego, pójdę w intensywnej czerwieni, by zrobić niezłe wrażenie. Oprócz tego obowiązkowo ubrania coccinelle i torebka, bo bez niej się nigdzie nie ruszam ostatnio. Jest zjawiskowa, i dużo może pomieścić, a muszę tam włożyć kosmetyki i jakieś drobiazgi, no i przede wszystkim balerinki, żeby potem do domu wracać już na płaskim obcasie, bo nienawidzę szpilek. To moja zgroza, nie umiem w nich chodzić, i nie nadaję się do chodzenia na wyższym obcasie. Uczyłam się kiedyś, ale słabo mi to wychodziło, więc olałam to i zakładam je tylko wtedy, kiedy jest wyższa konieczność. Mam nadzieję, że te włoskie ubrania damskie naprawdę sprawią, że ten mężczyzna zwróci na mnie uwagę, bo bardzo się starałam, by wyglądać bezbłędnie. Może i to trochę głupie, latać tak za facetem, którego jeszcze dobrze nie znam, no ale czuję, że jak poznam, to nie będę zawiedziona.

Jest bardzo wysoki, a to na plus, bo nie lubię niskich facetów. Sama jestem wysoka, i dziwnie wyglądałabym z kimś niższym ode mnie o głowę. I poza tym ma nieziemski wygląd, i wszystkie się za nim oglądają.