Udane zakupy tapet w Bydgoszczy

U nas w Bydgoszczy powstała nowa galeria handlowa, która była duża i miała mnóstwo sklepów, gdzie między innymi można kupić firany, meble, naklejki na okna czy zasłony oraz karnisze.

Tapety sprzedawane w bydgoskiej w galerii

tapetaJest tam też sklep z tapetami, który mieścił się wcześniej na ulicy Dworcowej, ale właściciel postanowił sprzedawać tapety Bydgoszcz w galerii gdzie w weekendy jest bardzo duży ruch. W galerii jest też kino, ale jeszcze tam nie byłam, ponieważ osobiście wolę iść do teatru, Filmy to ja w domu oglądam bardzo często i nie zależy mi aby iść do kina. Moja mama namówiła mnie, żebyśmy w sobotę pojechały do tej galerii, bo znajoma jej powiedziała, że widziała na wystawie jednego sklepu, że była dekoracja okien i mają tam naprawdę piękne firany, które ostatnio kupiła.
Mama chce kupić zasłony i prosiła, żebym pomogła jej wybrać, więc zgodziłam się z nią tam pojechać. W sobotę zaraz po śniadaniu pojechałyśmy do tej nowej bydgoskiej galerii na zakupy. Na piętrze była z daleka widoczna wystawa, na której była widoczna dekoracja okien, o której mówiła mamie jej znajoma. Kiedy weszłyśmy do środka okazało się, że sklep jest ogromny i ma niesamowity wybór jeżeli chodzi o firany, których były chyba wszystkie możliwe wzory i był osobny dział na zasłony, do którego się skierowałyśmy z mamą. Zakupy były bardzo udane, ponieważ mama kupiła piękne zasłony i była zachwycona z zakupów, które były udane i przede wszystkim tanie. Po drodze od razu zadzwoniła do znajomej, żeby jej podziękować i pochwalić się udanymi zakupami.

Kiedy wróciłyśmy do domu mama od razu zagoniła tatę, żeby jej zawiesił nowe zasłony, a mama w tym czasie zaczęła przygotowywać dla nas obiad. Po obiedzie poszłam do Ani bo się umówiłyśmy do teatru, dziś była premiera i było to ważne wydarzenie.