Wakacje dla dziecka na obozie językowym

Nasza córka Magdalena za jakiś czas kończy szkołę i rozpoczyna wakacje. Z mężem zdecydowaliśmy, że wyślemy córkę w zupełnie inne miejsce niż do tej pory. Nasza córka Magdalena uczy się języków obcych i doskonale sobie radzi. Uznaliśmy więc, że obozy językowe za granicą będą idealnym rozwiązaniem.

Obozy językowe na Malcie w okresie wakacji

obozy językoweWiem, że obozy językowe organizowane są na Malcie czy w Londynie, więc na pewno jakieś ciekawe miejsce. Postanowiłam poszukać w internecie kiedy i gdzie są organizowane najlepsze obozy językowe na malcie i nie tylko w okresie wakacji. W internecie zalazłam mnóstwo szkół, które organizują wyjazdy językowe i skontaktowałam się z jedną z nich. Okazało się, że organizują obozy językowe w Londynie i wyjazd jest jedenastego lipca. Termin nam idealnie pasował, ponieważ w tym czasie mieliśmy wyjazd nad morze. Córka nie chce z nami jeździć na wakacje, więc w tym czasie pojedzie do Londynu. Pojechałam do szkoły, która organizuje obozy językowe, aby dograć wszystkie szczegóły i zapisać córkę na wyjazd. Dowiedziałam się, że na wyjazdy językowe zawsze kierowani są lektorzy z tej szkoły, którzy opiekują się grupą. Obozy językowe za granicą ubezpiecza szkoła, która wysyła swoich podopiecznych. Takie wyjazdy językowe trwają od tygodnia do dwóch. Moja córka została zapisana na dwutygodniowy wyjazd do Londynu. Kiedy wróciłam do domu od razu jej o wszystkim opowiedziałam. Bardzo się ucieszyła i powiedziała, że obozy językowe za granicą są bardzo skuteczną formą nauki języka i zawsze marzyła o tym, żeby zobaczyć Londyn.

No to wakacje będzie miała bardzo udane w tym roku. Jeżeli chodzi o obozy językowe za granicą, to co roku będzie córkę na nie wysyłać. Podszkoli sobie języki i będzie przy tym miała naprawdę fajne wakacje. Mąż oczywiście całkowicie się ze mną w tym temacie zgadza.