Wesele i dj z Warszawy

 

Za rok o tej porze będę już żoną. Ta myśl spędza mi sen z powiek. Nie chodzi o to, że mam wątpliwości co do wyboru kandydata na męża – co to, to nie. Żartobliwie przyznam, że parę rzeczy w tym przypadku nadaje się do wymiany, np. sposób postrzegania roli kobiety w związku, jednak ogólnie rzecz biorąc, nie ma tragedii. W sumie mogę uważać się za osobę urodzoną pod szczęśliwą gwiazdą. Mam satysfakcjonującą pracę, kończę studia podyplomowe, związałam się z właściwym człowiekiem. Więc co jest nie tak?

Warszawski dj na weselu

warszawski dj na weseleKwestia muzyki na naszym weselu przyprawia mnie o zawroty głowy. Problem tkwi w tym, że mamy różne preferencje muzyczne. Mój przyszły mąż jest wielbicielem disco-polo, ja natomiast zachwycam się muzyką klasyczną. Jak pogodzić tak totalnie różne upodobania? Całe miesiące zachodziłam w głowę co robić. Balet na weselu raczej nie wchodzi w grę, a disco-polo wiele osób odstrasza. Strach pomyśleć, co to będzie. Z pomocą przyszła moja kuzynka, od roku będąca mężatką. Z serdecznością wysłuchała moich obaw i doradziła odpowiednie rozwiązanie. Warszawski dj na wesele okazał się remedium na nasze problemy. Podobno repertuar jest tak elastyczny, że zadowoli najbardziej wybredne gusta. O to mi chodziło. Oprócz zróżnicowanej muzyki można też liczyć na weselne zabawy – oczywiście na wysokim poziomie. Wodzirej na wesele to dobry wybór dla tych, którzy do końca nie wiedzą czego chcą lub nie mogą dojść do porozumienia w kwestii muzycznego repertuaru. Porada kuzynki zapewniła mi spokój ducha i pozwoliła bezstresowo organizować nasz ślub. Tego samego dnia umówiłam się z wodzirejem na wesele.

Dziś zastanawiam się i żałuję, ze wcześniej nie wpadłam na tak genialny pomysł. Tyle miesięcy kłótni o odpowiednią muzykę na naszym ślubie poszło w zapomnienie. Jak to mówią: lepiej późno niż wcale!