Właścicielka zamawia nowy towar do sklepu

Dwa lata temu otworzyłam sklep z butami i torebkami. Sklep prowadzę w centrum Warszawy. Mam bardzo ekskluzywny lokal. Przychodzi do mnie wiele gwiazd z seriali i filmów, które można oglądać w telewizji czy kinie.

Eksportuję swoje towary do większości krajów

torby bawełnianeBardzo często zakładają na ścianki rzeczy z mojego sklepu. Dzięki temu mam darmową reklamę. Ostatnio postawiłam na ekologiczne produkty. Chciałam sprawdzić czy ta linia spodoba się moim klientkom. Nawiązałam współpracę z pewnym znanym producentem w tej dziedzinie. Producent toreb reklamowych ma swoją siedzibę za granicą. Ceny są wyższe ale materiały są tego warte. Materiały nie są sztuczne, nie zawierają sztucznych barwników. Są bezpieczne dla ludzi i nie wywołują alergii. Zamówiłam kilka sztuk z każdej możliwej rzeczy z oferty, którą producent przesłał mi na maila. Torby ekologiczne z nadrukiem bardzo mi się podobały. Były w różnych wielościach i w różnych kolorach. Nadruki były bardzo różne. Mogły zawierać sam obrazek lub sam tekst. Tekst był śmieszny bądź bardziej poważny. Wszystko zależało od koncepcji kupującego. Bawełniane torby z nadrukiem były wielkości dużego zeszytu. Pomyślałam że dużo studentek się zdecydują na ten rodzaj torby. Torby bawełniane były lekkie i nadawały się na lato. Teraz mamy wiosnę więc jak najbardziej uważam, ze niedługo zacznie się popyt na takie torby. Tym bardziej ze są one na razie niespotykane na naszym rynku. Dzisiaj dostałam moje owe zamówienie. Zaczęłam od rozpakowania i zobaczenia z bliska jak torby się prezentują.

Nie myślałam że torby tak bardzo mi się spodobają. Są miłe w dotyku i pięknie prezentują się w ręce lub na ramieniu. Torby są delikatne i pasują do strojów eleganckich a także bardziej sportowych.

Czytaj więcej na: www.markus-torby.pl