Wodoodporny podkład na basen

W końcu udało mi się znaleźć chłopaka marzeń. Spotkałam się z nim już kilka razy. Najpierw na spokojnie w kawiarni, później poszliśmy na spacer. Trzecia randka była w kinie, czwarta w galerii. Na piątą zaproponował basen na otwartej przestrzeni. Było wtedy bardzo gorąco przez kilka dni, więc się zgodziłam.

Randka na basenie z wodoodpornym podkładem

wodoodporny podkład kryjącyUwielbiałam pływać, jednak wiadomo, że kobieta, która cała się zmoczy nie wygląda już tak ładnie jak przed wejściem do wody. Spływa nam makijaż i ukazuje nasze nieraz niezbyty idealne oblicze. Musiałam dobrać odpowiednie kosmetyki, które zapewnią mi nieskazitelność w wodzie, bo inaczej musiałabym zapomnieć o dobrej zabawie. Zaopatrzyłam się w wodoodporny podkład kryjący polecany przez różne modelki, które pracują w różnych warunkach, czasami też na plażach i w morzu. Dlatego sugerując się ich opinią kupiłam podkład z wyższej półki i od razu zajęłam się testowaniem go. Za parę godzin miałam iść na randkę, więc nie miałam zbyt wiele czasu. Nałożyłam podkład i sprawdzałam, czy pod wpływem wody się zmyje. Na szczęście trzymał się bardzo mocno i nie zszedł. Tak więc w spokoju zarzuciłam kostium kąpielowy i coś na niego, zabrałam torbę z ręcznikiem i poszłam na randkę. Mogłam się bawić bez żadnego skrępowania i chlapać. Wiedziałam, że mój makijaż będzie się trzymał. Raz tylko wyszłam do łazienki, żeby sprawdzić w lusterku jak wyglądam. Miałam szczęście, bo nic się nie rozpłynęło i dalej wyglądałam bardzo dobrze.

Mój chłopak chyba również był zadowolony z mojego wyglądu. Często się słyszy o tym, że trzeba zabrać dziewczynę na basen, żeby zobaczyć jej prawdziwą twarz. Ja jak widać wyszłam z tej próby bez żadnej skazy. Super podkład ochronił moją twarz i ocalił mój świeżo kiełkujący związek.