Wspaniała książka o prywatnym detektywie

Cześć, mam dla was super książkę! Właśnie skończyłem czytać, powieść jest naprawdę rewelacyjna i to w dodatku polskiego autora. Naprawdę, gorąco polecam, zanim jednak streszczę wam, o co w niej chodzi. Chciałem przekazać jeszcze jedną informację, przeprowadzam się!

Przygody prywatnego detektywa z książki

tani prywatny detektyw

Od przyszłego miesiąca, to właśnie Warszawa będzie moim nowym miastem, w końcu udało załapać mi się fajną pracę i znaleźć całkiem przyzwoite mieszkanie za rozsądne pieniądze. Dobra, tyle o mnie! Wracamy do książki, powieść nosi tytuł „detektyw”, jej akcja rozgrywa się w mieście Warszawa i muszę wam powiedzieć, że warto, te książkę przeczytać choćby na opis współczesnej stolicy, naprawdę majstersztyk! Głównym bohaterem oczywiście jest tani prywatny detektyw, który prowadzi bardzo szerokie usługi detektywistyczne, sprawy, którymi się zajmuje, są naprawdę przeróżne. Mamy tu wątek chorobliwie zazdrosnego o siebie małżeństwa, mamy sprawę zabójstwa i wiele innych, a każdy z wątków, nawet tych trzecioplanowych naprawdę wciąga. Do tego wszystkiego główny bohater, tak fantastycznie nakreślony, pełen sprzecznych emocji. Do samego końca ciężko jest się zdecydować, czy go lubisz, czy nienawidzisz. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Detektyw, to świetna książka. Mam nadzieję, że będziecie mieli podobne odczucia. Nie chcę, wam zdradzać więcej, bo zabiorę wam dużo zabawy z odkrywaniem. Zanim jednak zabierzecie się za lekturę, proszę was żebyście przygotowali sobie na nią naprawdę cały weekend. Książka ma ponad 800 stron, a pochłania się ją jak pyszną zapiekankę!

Obiecuję, że nie będziecie w stanie się od niej oderwać. Zaraz, jak skończycie ją czytać, dajcie mi znać jak wasze wrażenia. Mam nadzieję, że wspólnie rozwiążemy kilka nieoczywistych spraw w tej książce. Pozdrawiam!!