Wybór domów w Toruniu Podgórzu

Dostałem propozycję fajnej i opłacalnej pracy. Oznaczała ona dla mnie duży awans i milowy krok w karierze. Jednak mimo wszystko nie była to łatwa decyzja, bo oznaczała dla mnie i dla rodziny przeprowadzkę do Torunia, czyli zupełnie innego miasta. Rozmawiałem z żoną i zdecydowaliśmy, że wykorzystamy czas na odpowiedź w sprawie pracy, szukając dla siebie miejsca w nowym mieście.

Podgórz w Toruniu – ciekawe domy

domy toruń podgórzJeżeli mielibyśmy się wyprowadzić, to stwierdziliśmy, że nie chcielibyśmy wynajmować nie wiadomo jak długo jakiegoś mieszkania. I tak mieliśmy zamiar w końcu kupić dla siebie coś na własność, więc pomyśleliśmy, czemu by tego nie zrobić akurat w Toruniu. Nic nas za bardzo nie trzymało w obecnej miejscowości, więc stwierdziliśmy, że zobaczymy, jakie będziemy mieć opcje. I jeżeli chodzi o takie domy Toruń Podgórz okazał się miejscem, gdzie natrafiliśmy na kilka bardzo fajnych ofert nieruchomości, jakie pasowałyby nam idealnie. A kilka warunków musiały spełniać, bo też nie chcieliśmy kupować byle czego, byle by kupić. Gdy okazało się, ze akurat w tej dzielnicy Torunia jest całkiem fajny wybór, to skontaktowałem się z potencjalnym pracodawcą, że zgodzę się na przyjęcie nowej pracy. Wtedy już wszystko poszło jak z górki i ruszyliśmy z kupnem nowego domu. Dopiero później okazało się, że natrafiliśmy akurat na takie miejsce do zamieszkania, które będzie blisko mojej nowej pracy.

Bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się na ten wielki dla nas krok. W nowym domu mieszka nam się znakomicie i przyjemnie. Praca jest świetna i długo nie musieliśmy czekać na to, aż żona też tutaj znajdzie coś dla siebie. Gdyby nie ta propozycja, to pewnie nadal byśmy nie mieli własnego domu, a teraz wiem, że nie chce więcej już płacić za wynajem.