Wybór producenta oświetlenia led

 

Nie wiem jak wy ale ja zawsze staram się szukać innowacyjnych rozwiązań. Na rynku jest wiele nowości z których warto skorzystać. W domu mam już energooszczędne żarówki, ale wyczytałam, że oświetlenie led może zużywać jeszcze mniej energii elektrycznej co za tym idzie mogłabym płacić mniejsze rachunki za energię. Teraz tylko muszę sprawdzić jaki obszar oświetli lampa led.

Oświetlenie led w moim pokoju

producent oświetlenia ledAby ustalić czy warto kupić lampę led, wybrałam się do ich producenta. Ma w centrum swój sklep, do którego sprowadza prosto z produkcji lampy w tym między innymi lampy led. W środę wybrałam się tam i obejrzałam wszystkie dostępne modele led jakie akurat miał. Sprzedawcy powiedziałam, że jestem zainteresowana kupnem takiego oświetlenia, ale muszę przed zakupem zobaczyć jak oświetla pomieszczenie. Sprzedawca powiedział, że nie ma problemu w sklepie mają pomieszczenie w którym wkręcają żarówki, lampy by sprawdzić czy działają, a przy okazji klient widzi jak świecą. Pokazałam mu jaki model mnie interesuję i wziął ją i podłączył. Muszę powiedzieć, że pokój bardzo pojaśniał. Świetnie oświetliło pomieszczenie. Światło led ma takie jasne i białe światło, a mi się takie podoba. Producent oświetlenia led w sklepie oferuje dość niskie ceny w porównaniu z cenami innych sprzedawców. W końcu wybrałam dużą i wiszącą lampę sufitową. Ma ona bardzo ciekawy kształt. Myślę, że do mojego salonu będzie pasować idealnie. Będzie świetną ozdobą. Ale oprócz jasnego i białego światła, sprzedawca miał też dostępne inne kolory światła. Można było wybrać kolor czerwony czy jasny niebieski. Mnie wystarczył zwykły kolor. Podłączenie tej lampy led nie było skomplikowane.

Chcąc jeszcze bardziej zaoszczędzić na kosztach energii, udałam się sklepu z lampami i zaczęłam szukać takiej z lampkami led. Na szczęście sprzedawca w swej ofercie je miał. Otrzymuje je bezpośrednio od producenta tych lamp, w końcu jest to jego sklep firmowy. Lampa ma liczne lampki led, które świecą na jasno i do tego zużywają niej energii elektrycznej.