Wydruki uv na każdej płaszczyźnie

Pracuję w małej, acz wspaniale prosperującej rodzinnej firmie. Nasz szef jest świetnym i bardzo wyluzowanym człowiekiem. Mamy z nim nie tylko znakomity kontakt na płaszczyźnie zawodowej, ale również prywatnej. To wspaniały przyjaciel każdego z nas, dlatego postanowiliśmy zrobić mu wyjątkowy prezent urodzinowy.

Druk uv na każdej płaszczyźnie

drukowanie uvUrodziny szefa zbliżały się wielkimi krokami. Ostatnio nasza firma pięła się coraz wyżej i wyżej, co jest nie tylko zasługą świetnej atmosfery w pracy oraz pracowników, ale również, a może przede wszystkim wysokiej kompetencji naszego przełożonego. W związku ze zbliżającymi się urodzinami postanowiliśmy ufundować szefowi dwa, wyjątkowe prezenty. Jeden z nich był dość oryginalny: w formie wizytówki z imieniem i nazwiskiem naszego szefa, jego stanowiskiem, logiem firmy, a także z informacją o zdobytej niedawno nagrodzie w konkursie przedsiębiorców. Chcieliśmy, aby ta wizytówka była w formie podstawi na biurko, dużej i czytelnej, tak, aby każdy wchodzący do biura mógł ją zobaczyć jak najdokładniej. Stworzyliśmy zatem projekt i udaliśmy się do drukarni, która w swojej ofercie zawierała również możliwość, jaką jest drukowanie uv. Jest to druk, który można wykonać na niemal każdej powierzchni niezależnie od materiału. Chcieliśmy, aby nasz projekt był wydrukowany na złotym laminacie grawerskim, co również dla druku uv nie jest żadną przeszkodą. Już na drugi dzień otrzymaliśmy nasze zlecenie, dzięki czemu mogliśmy wręczyć prezent dokładnie w dniu urodzin. Podstawka wyglądała niesamowicie. Była profesjonalnie wykonana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, nawet w przypadku naszego dosyć skomplikowanego loga, drukarka uv poradziła sobie znakomicie. Tabliczka wyglądała zupełnie tak, jakby wręczył ją naszemu szefowi sam prezydent! 

Nasz przełożony nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy ujrzał swój prezent. Ciągle dziękował i mówił, że teraz czuje się, jak szef międzynarodowej korporacji. Przyjęliśmy jego zachwyt z wyjątkowym zadowoleniem. Jeszcze nie wiedział, ale właśnie udało nam się podpisać kontakt na współpracę z jednym z większych międzynarodowych gigantów. To był właśnie ten drugi prezent!