Wygodne spodnie dresowe damskie

Połączenie mody oraz wygody jest jak najbardziej możliwe! Stylizacje z dresami w roli głównej to obecny, modowy trend! I nie chodzi tutaj tylko o luźne outfity domowe, ale o zestawienie ich ze szpilkami czy też marynarką.

Dresy – czy mogą być eleganckie?

spodnie dresowe damskieDresy to typ odzieży utożsamianej z wygodą, luzem oraz niezobowiązującym stylem. Cieszą się one ogromną popularnością wśród kobiet, począwszy od tych najmniejszych kilkuletnich, a kończąc już na tych nieco dojrzalszych Paniach. Spodnie dresowe damskie wcale nie muszą być kojarzone tylko i wyłącznie z domowym, luźnym outfitem. Coraz częściej pojawiają się one w modzie ulicznej. Młode, odważne dziewczyny zestawiają je na przykład ze szpilami oraz długim płaszczem. Komplety dresowe wykonane z weluru bądź dobrej jakości bawełny świetnie sprawdzą się założone do zamszowych kozaków oraz skórzanej kurtki. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na to, że obecnie występujące na rynku modele dresowe, wcale nie zaburzają proporcji damskiej sylwetki. Bowiem znajdziemy dresy z krótką bluzą dresową odsłaniającą brzuch lub uwydatniającą dekolt. Przechodząc do spodni dresowych, to też mogą być one na przykład wiązane w pasie oraz mieć nieco obciślejsze nogawki lub wyższy stan, który optycznie wydłuży nogi. Na tego typu spodniach często pojawiają się lampasy. Są to paski występujące po bokach zewnętrznego szwu, stanowiące modne urozmaicenie stonowanych, jednolitych dresów. Przyjęło się, że eleganckie dresy powinny być przede wszystkim uszyte z najwyższej jakości materiałów oraz mieć krój ze ściągaczami.

Dresy a elegancja to jeszcze do niedawna dwa wykluczające się pojęcia. Jednak ostatnimi czasy zarówno to połączenie wyrazowe, jak i stylizacyjne jest jak najbardziej możliwe. Dresy mogą być eleganckie, ale trzeba je odpowiednio wystylizować: szpilki, czarna torebka oraz płaszcz nada im nieco bardziej szykownego charakteru.