Wynajęcie kamerzysty na nakręcenie filmu z imprezy

Mieszkam w Kielcach i od dziecka uczę się właśnie tutaj. Z racji tego, iż nasza licealna klasa niedługo będzie się rozjeżdżać w swoje strony w poszukiwaniu pracy czy też studiów, pomyśleliśmy, że świetnie byłoby zorganizować pożegnalną imprezę, gdzie spędzilibyśmy czas jak najlepiej przed rozłąką.

Świetna, wideofilmowana impreza w Kielcach

wideofilmowanie kielceZorganizowanie imprezy nie było trudne, bowiem jeden z naszych znajomych posiada całkiem spory domek na uboczu miasta. Pomyśleliśmy, że świetnie byłoby zorganizować to właśnie tam, gdyż nie będziemy nikomu przeszkadzać, jeżeli impreza będzie trwać do późnej godziny. Po wielu latach nauki z tymi samymi osobami, ciężko jest się z nimi nie zżyć, dlatego też to wydarzenie, było dla nas ważne. Chcieliśmy również, aby nasza pożegnalna impreza została sfilmowana, więc zaczęliśmy szukać kamerzysty, który zrobiłby świetny film z tej okazji. W internecie, dosyć szybko znaleźliśmy kamerzystę, który reklamował swoje wideofilmowanie Kielce są na tyle dużym miastem, że bez problemu możemy znaleźć każdą usługę, jakiej potrzebujemy. Impreza odbyła się wieczorem i trwała do późnej nocy. Pomimo zmęczenia, wielogodzinna zabawa wśród najlepszych znajomych była świetna. Na pewno była to najlepsza impreza, jaką mogliśmy na ten dzień zrealizować i ostatnia na tak wiele osób, dlatego też każdy chciał z niej skorzystać jak najwięcej. Kamerzysta okazał się być również sympatyczną osobą, a nakręcony przez niego film, otrzymaliśmy na drugi dzień na nasze skrzynki pocztowe.

Film był naprawdę dobrze zrobiony. Wszystko było widać i najważniejsze sytuacje zostały uwiecznione. Zależało nam na tym przede wszystkim dlatego, aby mieć dobrą pamiątkę z naszych młodzieńczych lat w przyszłości. W ten sposób, będziemy zawsze o sobie pamiętać.