Wynajem samochodu dostawczego do przeprowadzki

Jakiś czas temu przeprowadzałam się z mężem. Po latach pracy kupiliśmy sobie w końcu mieszkanie w Warszawie i wreszcie nie będziemy musieli dojeżdżać do pracy tak długiego czasu jak dotychczas. Bardzo cieszyła mnie ta zmiana. Bo było to moje marzenie od naprawdę dawna.

Bezgotówkowy wynajem samochodów dostawczych – sposób na sprawną przeprowadzkę

bezgotówkowy wynajem samochodów dostawczych Zresztą mój mąż także marzył o tym żebyśmy mieli wolnego czasu dla siebie po pracy, którego nie musimy spędzać w pociągu. Teraz do pracy będziemy mieli naprawdę blisko. I to cieszy nas najbardziej. Będziemy mogli z mężem w końcu też dłużej pospać. Do tej pory musieliśmy wstawać nad ranem a czasem było to naprawdę ciężkie. Gdy zaczęliśmy pakować swoje rzeczy wiedzieliśmy, że będziemy musieli wypożyczyć jakiś dostawczy samochód. Jednak musieliśmy przewieść oprócz wielu rzeczy meble, które zajmują naprawdę dużo miejsca. Mąż powiedział mi, że jest bezgotówkowy wynajem samochodów dostawczych niedaleko jego firmy. Bardzo cieszę się z tego, że jest wypożyczalnia samochodów dostawczych bo bałam się, że może być z tym problem. Ja wiedziałam o tym, że jest bezgotówkowy wynajem samochodów osobowych w okolicy ale nie mogłam znaleźć tych dostawczych, które tym razem bardziej mnie interesowały. Mąż powiedział mi, że w tym miejscu jest nawet skup samochodów dostawczych i z tego co on widzi to mają naprawdę spory ruch. No bo taki bezgotówkowy wynajem samochodów szczególnie dostawczych jest rzadki. Najczęściej jednak wypożyczalnie samochodów mają u siebie samochody osobowe. Udało nam się szybko wypożyczyć ten samochód dostawczy do przeprowadzki.

 

Koszt takiego wynajęcia wcale nie był duży. I dzięki temu mogliśmy sami poradzić sobie z przeprowadzką nie wynajmując dodatkowo firmy, która robi przeprowadzki. Samochód był na tyle duży, że wystarczyło pojechać nim tylko dwa razy.

Zainteresowanym tematem polecam stronę www.sdlcar.pl