Wynajęty jacht luksusowy na mazurach

Dwa lata temu pojechałam z mężem i dziećmi na mazury. W sumie na mazury jeździmy dosyć często bo mamy tu blisko. Także skoro tak blisko są tak piękne tereny to dlaczego z tego nie skorzystać i jeździć gdzieś indziej.

Jachty luksusowe do wypożyczenia

jachty luksusoweNa mazurach mamy swoje ulubione tereny i miejsca. Co prawda w tamtym roku urlop spędziliśmy w górach to w tym roku znów planujemy pojechać na mazury. Jednak wychodzę z założenia, że nigdzie nie jest tak pięknie jak tam. Ja także nie przepadam za tym by gdzieś daleko podróżować. Po prostu długie trasy bardzo mnie męczą. A jadąc na mazury jesteśmy bardzo szybko na miejscu. Dwa lata temu spędziliśmy w czwórkę tam naprawdę cudowny urlop z wieloma atrakcjami. Nasz znajomy ma na mazurach wypożyczalnie sprzętu wodnego i zawsze gdy tam jesteśmy chętnie coś właśnie od niego wypożyczamy. Od dwóch lat ma właśnie godne polecenia jachty luksusowe do wypożyczenia. Mąż od razu gdy to zobaczył powiedział, że te jachty do wynajęcia to coś dla niego. Kolega zrobił nawet stronę internetową i tam można zrobić taki yacht charter i w ten sposób wynająć z wyprzedzeniem jacht. To naprawdę bardzo dobry pomysł. Widziałam, że koga ma w końcu duży ruch w interesie. Podobno jest taka opcja, że można zrobić nawet czarter mazury last minute i wynająć jacht taniej. Jednak taki czarter last minute jest tylko wtedy gdy ma jakieś nie wypożyczone jachty czyli rzadko. Z mężem wynajęliśmy właśnie dwa lata temu ten jacht. I byliśmy zachwyceni tą wyprawą po pięknym jeziorze. Bardzo podobało się mnie i mężowi a także naszym chłopcom. Myślałam, że oni będą woleli popływać na żaglówkach. Jednak gdy tylko usłyszeli o tym, że możemy wynająć jacht to aż skakali ze szczęścia.

Naprawdę bardzo miło spędziliśmy ten dzień. W tym roku jednak jeśli uda nam się wynająć jacht na pewno wezmę na niego aparat.