Wynajmuję domki letniskowe drewniane nad morzem

Już w latach osiemdziesiątych inwestowałem w branżę wypoczynkową i opłaciło mi się, ponieważ na dzień dzisiejszy jestem właścicielem kilku ośrodków wypoczynkowych, które cieszą się sporym zainteresowaniem każdego roku.

Domki drewniane są atrakcyjne

domki drewniane nad morzemPosiadam w ofercie domki letniskowe nad morzem, dwa pensjonaty i kilka barów. W roku dwa tysiące dwunastym odremontowałem wszystkie nowoczesne domki drewniane nad morzem i teraz są one jeszcze bardziej atrakcyjne. To właśnie na te komfortowe domki nad morzem jest największy popyt. Ludzie chcą mieć własną łazienkę, dostęp do kuchni czy telewizję. Zrealizowałem wszelkie potrzeby potencjalnych klientów i zgodnie z założeniem co roku jest oblężenie. Niedawno skontaktowała się ze mną właścicielka jakiejś spółki z Gdańska i pytała właśnie o te komfortowe domki nad morzem, ponieważ organizowała imprezę dla pracowników i chciała je wynająć. Impreza miała odbyć się w maju, gdzie na domki drewniane nad morzem jeszcze nie ma tyle rezerwacji i mi to odpowiadało, ponieważ w grę wchodził weekend. Przedstawiłem jej ofertę na moje odremontowane domki drewniane nad morzem i potwierdziłem, że ilość pracowników bez problemu się tam pomieści. Dodałem, że w tym czasie będą czynne wszystkie bary, gdzie można zaopatrzyć się w napoje wysokoprocentowe oraz zjeść coś na ciepło. Kobiecie dość spodobała się moja oferta i zarezerwowała u mnie wszystkie komfortowe domki nad morzem na majówkę. Zapłaciła za wszystko z góry a pieniądze wpłynęły na moje konto. Pod koniec kwietnia przygotowałem wszystkie domki letniskowe nad morzem na przyjazd tych ludzi i sprzątnąłem parking na samochody.

Jestem przekonany, że pobyt u mnie na pewno będzie im się podobał i będą wszyscy zadowoleni. Może będziemy współpracować na stałe w przyszłości jak wszystko się uda.