Zagubiona walizka

Moim największym strachem podczas podróży zawsze jest uczucie, że mój bagaż zaginie. Najgorszą opcją było by, gdyby się zgubił w stronę do miejsca podróży. Niestety moje najgorsze obawy spełniły się, gdy leciałam z przyjaciółką na wakacje do Grecji.

Dobrze podpisać walizkę

http://waliza-online.pl/c/64/samsonite.htmlTo miał być idealny wyjazd, długo go planowałyśmy i od dawna to było nasze marzenie, spędzić tydzień na jednej w greckich wysp. Do walizki na wyjazd spakowałam wszystkie najlepsze ubrania letnie jakie miałam w szafie. Chciałam prezentować się zjawiskowo. Oczywiście zapakowałam także biżuterię, kilka par okularów przeciwsłonecznych i strojów kąpielowych, a także butów. Na każdy dzień miałam zaplanowaną inną stylizację, ledwo dopięłam w ogóle walizkę. Oczywiście jak zawsze gdy wyjeżdżam przypięłam do niej zawieszkę z moimi danymi adresowymi. Moja torba podróżna była tak ciężka, że obawiałam się czy nie będę musiała płacić za nadbagaż. Na szczęście zmieściłam się w dopuszczalnych normach. Z niechęcią na odprawie, oddałam moją walizkę z najcenniejszymi rzeczami z mojej garderoby. Gdybym wiedziała, że na lotnisku w Grecji więcej jej nie zobaczę w życiu bym jej nie oddała! Czekałam i czekałam przy taśmie transportującej bagaż, aż do ostatniej walizki. Niestety moja się nie pojawiła. Natychmiast udałam się do obsługi lotniska by poinformować o zaistniałej sytuacji. Niestety nie mogli mi nic poradzić, oczywiście przepraszali, i zapewniali, że gdy osoba która pomyliła walizki zorientuje się o pomyłce na pewno odeślę ją do właściciela, skoro moja walizka była podpisana. Byłam wściekła, musiałam zaopatrzyć się w nowe rzeczy, na wyjeździe, a w dodatku straciłam ulubione ubrania.

Na szczęście, koleżanka poratowała mnie cały czas mnie pocieszając i pożyczając swoje ubrania. Gdy wróciłam do domu, czekała mnie miła niespodzianka. Moja walizka czekała na mnie w domu! Ktoś kto się pomylił odesłał mi ją do domu. Bardzo się ucieszyłam, a teraz na wspomnienie całej tej przygody chce mi się tylko śmiać.

Jeśli szukasz ciekawych zawieszek do walizek polecam stronę http://waliza-online.pl/c/64/samsonite.html