Zajmuję się aranżacją wnętrz

Bardzo interesowałam się aranżacją wnętrz. Kiedy mogłam z mężem kupić swój wymarzony dom wiedziałam, że wszystko zaprojektuję w nim sama. Mój mąż dał mi wolną rękę. Mamy bardzo podobny gust więc wiedziałam cna co mogę sobie pozwolić przygotowując projekty naszych wnętrz.

Sama zaaranżowałam wszystkie pokoje w domu

aranżacja wnętrz WrocławDom, który z mężem kupiliśmy bardzo mi się podobał. Spełniał moje oczekiwania i wiedziałam, że będę mogła w nim zaszaleć z aranżacją. Mieliśmy sporo odłożonych pieniędzy zna dekorowanie wnętrz więc nie musiałam się ograniczać przygotowując projekt. Decydowałam się na najlepsze materiały. Fachowcom, spodobały się moje pomysły i stosowali się do przygotowanego przeze mnie projektu. Kiedy wszystkie prace remontowe zostały przez nich wykonane mogłam zająć się aranżacją pokoi. Aranżacja wnętrz Wrocław bardzo mi się podobała. Czułam się jak ryba w wodzie jak mogłam wybierać różne meble czy dodatki do poszczególnych pokoi. Wszystko kupowałam sama. Sporo oglądałam różnych wnętrz w internecie a także kupowałam sobie czasopisma branżowe żeby szukać inspiracji. Uważam, że pokoje, które sama zaprojektowałam i zaaranżowałam prezentują się świetnie. Dom podoba się całek mojej rodzinie. Dobrze nam się w nim mieszka i odpoczywa. Postanowiłam zająć się projektowaniem wnętrz bardziej poważnie. Zapisałam się na kurs żeby uzyskać potrzebne dokumenty do świadczenia takich usług u klientów. Wiedziałam, że chciałabym się tym zajmować na stałe i czerpać z tego korzyści finansowe.

Udało mi się znaleźć kilku klientów wśród moich znajomych, którzy mi zaufali i zdecydowali się żebym to własnie ja zaprojektowała ich wnętrza. Bardzo się cieszę, że przekonali się do moich umiejętności. Przy każdym zleceniu dawałam z siebie wszystko. Wiedziałam, że dzięki temu będę miała szanse na nowe zlecenia.