Zakup z bratem domu energooszczędnego

Wraz z moim bratem kilka miesięcy temu kupiliśmy sobie dwa domy w Solcu. Kupiliśmy obaj domy pasywne, chociaż bardzo długo wahaliśmy się, czy czasem domy szkieletowe nie będą lepsze. Jednak po długich namowach i konsultacjach z fachowcami doradzili nam one pierwsze ze wspomnianych domach.

Domy energooszczędne i mamy niższe rachunki!

domy energooszczędneNiektórzy z fachowców doradzali nam również domy prefabrykowane, ale niestety pomimo tego, że są one bardzo dobrej, niemalże doskonałej jakości, to jednak ich cena była zaporowa jak dla nas. Jednak te, na które się zdecydowaliśmy też miały bardzo dobre opinie, a my nie zamierzaliśmy w tych domach robić „rewolucji remontowych”. Te nasze domy, takie bliźniaki były energooszczędne. Nasze stylowe domy energooszczędne pozwolą nam na zaoszczędzeniu na rachunkach. Te domy w Solcu maja dodatkową warstwę izolacji, dzięki czemu trzymają wytworzone ciepło w domu.  Poza tym można powiedzieć, że ten nasz dom jest również pasywny, gdyż posiada systemy fotowoltaiczne. Dzięki czemu mamy swój darmowy prąd.

Polecam wszystkim zakup takiego domu energooszczędnego. My z bratem mamy dzięki tej inwestycji znacznie niższe rachunki na ogrzewanie. Poza tym dzięki wykorzystaniu paneli słonecznych mamy również znacznie niższe rachunki za energię elektryczną.