Zakupiony zlew pasuje do kuchni

 

Dzisiaj po pracy podjechałam do sklepu. Mąż poprosił mnie żebym odebrała nasze zamówienie. On musiał zostać dłużej w pracy a chciał po powrocie zabrać się za montaż naszego nowego zlewu, który kupiliśmy jakiś czas temu. Zdecydowaliśmy się na wymianę bo nasz, z którego do tej pory korzystaliśmy był już brzydki.

Nowy zlew wygląda bardzo ładnie

zlew stalowy podwieszanyNasze meble w kuchni były w dobrym stanie więc postanowiliśmy wymienić tylko zlew. Oglądaliśmy różne modele ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na zlew talowy podwieszany, który musieliśmy zamówić. Nie był dostępny od ręki i czekaliśmy na niego około trzech tygodni. Wczoraj mąż dostał informację, że zlew stalowy podwieszany jest gotowy do odbioru., Trzeba jedynie opłacić zamówienie i można odebrać go do godziny siedemnastej. Mąż nie dał rady więc ja pojechałam. Zlew zapakowany był w duży karton ale był dosyć lekki. Zapłaciłam za niego i pojechałam z nim do domu. Kiedy mąż wrócił z pracy od razu zabrał się za montaż. Musze przyznać, ze nie sądziłam, że nowy zlew będzie się tak dobrze prezentował w naszej kuchni. Bardzo elegancko wyglądał i fajnie komponował się do naszych mebli. Tanim kosztem odmieniliśmy trochę naszą kuchnię. postanowiłam także wymienić kilka dodatków, które będą pasować kolorystycznie do zlewu żeby wszystko fajnie się komponowało. Sprzedawca w sklepie polecił nam ten zlew i pomimo tego, że musieliśmy na niego czekać około trzech tygodni jesteśmy z zakupu bardzo zadowoleni.

Warto czasem posłuchać sprzedawcy i nie ubierać się przy swoich wyborach. Nam początkowo spodobał się zwykły zlew ale dobrze, że sprzedawca nam go odradził. Nowy jest dobrej jakości. Solidnie wykonany i będzie na pewno nam służył przez wiele lat a co najważniejsze nie wymaga specjalnej pielęgnacji.