Zalety zabiegu karboksyterapii

Problemy skórne, cellulit, rozstępy, cienie pod oczami, a także inne niedoskonałości są często źródłem wielu kompleksów. Dzięki sprawdzonym zabiegom oferowanym w gabinetach kosmetycznych można skutecznie się ich pozbyć, zapewnić sobie doskonały wygląd. Odpowiednio dobrane metody wykazują wyjątkowe właściwości, pielęgnują skórę.

Duża popularność karboksyterapii

karboksyterapia białystokJednym z popularniejszych w obecnych czasach zabiegów jest karboksyterapia Białystok to miejsce, gdzie często stosuje się medyczny dwutlenek węgla. Technika ta jest małoinwazyjna, może być wykonywana na różnych częściach ciała. Dzięki tej metodzie można skutecznie zredukować cellulit oraz rozstępy, poprawić wygląd skóry. Gaz wprowadzany jest zazwyczaj podskórnie, co sprawia, że pobudza krążenie, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg jest wykonywany u osób z cerą trądzikową i dojrzałą. Poprawia jędrność i elastyczność skóry. Metoda ta jest skutecznym sposobem na pozbycie się wielu kompleksów, nabranie pewności siebie. Wstrzyknięty podskórnie gaz pobudza metabolizm i przyspiesza wydalanie komórek tłuszczowych. Zabieg jest bezpieczny, daje doskonałe efekty. Zabieg nie może być wykonywany u osób, u których występuje zakrzepowe zapalenie żył, nowotwory, opryszczka, łuszczyca. Nie mogą z niego korzystać także kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Do zabiegu wykorzystuje się małe igły, za pomocą których aplikuje się medyczny dwutlenek węgla.

Czasem podczas iniekcji może pojawić się niewielki dyskomfort, jednak nie jest to bardzo uciążliwe. Większość osób uważa jednak karboksyterapię za zabieg całkowicie bezbolesny. Najlepsze efekty można osiągnąć wykonując serię zabiegów, które powinny być wykonywane w odstępach dwutygodniowych. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie pożądanych rezultatów.