Założenie nowego ogrodu

Kiedy przeprowadziliśmy się z żoną do naszego nowego domu pod Krakowem, priorytetem było dla nas urządzenie wnętrza. Nie skupialiśmy się na ogrodzie, ponieważ nie on był najważniejszy. Kiedy jednak na dworze zaczęło być coraz cieplej, postanowiliśmy z żoną założyć ogród z prawdziwego zdarzenia. Zdecydowaliśmy, że nawiążemy współpracę z projektantem, który nam takowy ogród po prostu założy.

Ogród z projektu krakowskiego specjalisty

zakładanie ogrodu kraków i okoliceKiedy dokończyliśmy z żoną budowę domu, byliśmy z siebie niezwykle dumni. Cieszyliśmy się, że ta sztuka nam się udała. Nie skupialiśmy się jednak ani trochę na naszym przydomowym ogrodzie, ponieważ priorytetem było dla nas urządzenie wnętrza. Musieliśmy wyznaczać priorytety, ponieważ budowa domu niezwykle obciąża budżet. Dlatego też dopiero po dłuższym czasie od wprowadzenia się do naszego nowego domu, zdecydowaliśmy, że zajmiemy się na poważnie naszym ogrodem. Jednakże ani ja, ani moja żona nie mieliśmy żadnego drygu do roślin. W związku z tym stwierdziliśmy, że nawiążemy współpracę ze specjalistą, którego domeną jest zakładanie ogrodu Kraków i okolice miały być terenem działania tego fachowca, ponieważ chcieliśmy współpracować z kimś, kto mieszka blisko. Przejrzeliśmy sporo portfolio, jednak jedno szczególnie wpadło nam w oko. Postanowiliśmy skontaktować się z jego autorem. Umówiliśmy się więc na spotkanie, podczas którego mieliśmy omówić szczegóły.

Teraz kiedy możemy wypoczywać w naszym pięknym ogrodzie, jesteśmy z żoną niesamowicie szczęśliwi, że zdecydowaliśmy się na ten krok. Była to odważna decyzja, ale zdecydowanie było warto. Nasz ogród dzięki specjaliście, który go założył, wygląda wręcz bajecznie. Od tego czasu uwielbiamy spędzać w nim czas. Co ważne, potrafimy w nim bardzo efektywnie odpoczywać!