Zamawianie czyszczenia wykładzin przed świętami

Mam na imię Karolina. Moja mama ma bardzo duży dom. Powoli zbliżają się święta i chciałabym jej pomóc przy sprzątaniu naszego dużego domu. Pracuję w dużej firmie i muszę często wyjeżdżać w delegacje.

Czyszczenie wykładzin u mnie i u mamy

czyszczenie wykładzin Mama jest już osobą starszą i nie chce jej tak zostawić samą ze wszystkim. Zadzwoniłam na telefon z ogłoszenia pewnej firmy. Dopytałam się jakie usługi są przez nich świadczone. W piątek ma przyjechać do nas ta firma z dwiema paniami, które mają sprzątnąć nasze całe mieszkanie. Zamówiłam dokładne czyszczenie wykładzin wrocław, które znajdują się w mojej i u mamy w sypialni. Czyszczenie podłóg w całym domu. Tu panie będą miały sporo pracy bo dom zawiera cztery sypialnie, jeden salon, dwie łazienki i kuchnie. Pranie dywanów będzie odbywać się w dwóch sypialniach i jednym salonie. Pranie tapicerki będzie odbywać się tylko w salonie. Mama nie ma auta więc pranie tapicerki samochodowej odpada. Ja będę w delegacji więc mojego auta również nie będzie. Pranie tapicerki meblowej w salonie będzie dotyczyło naszego narożnika i dwóch foteli. Cena za dane sprzątanie jest bardzo przystępna. Jak się okazało z rozmowy firma, z której usług chcę skorzystać jest w miejscowości Wrocław nową firmę. Działa dopiero dwa miesiące i dla nowych klientów ma specjalne rabaty. Można u nich także wykupić mycie okien i sprzątanie w ogrodzie ale z tych opcji na razie nie będę korzystać. Powiedziałam mamie o danej usłudze. Nie do końca była przekonana. Mówiła, że to dziwnie jak ktoś obcy będzie jej sprzątał. Bała się że może coś poprzestawiać albo coś się zniszczy. Uspokoiłam mamę, że nie ma takiej możliwości.

Wszystko będzie dobrze a dom będzie wyglądał jak nowy. Po sprzątaniu mama przyznała mi racje i stwierdziła, że to był bardzo dobry pomysł i będzie z niego korzystać.