Zamówienie na zabawki i lalki Annabell

Pracuję jako informatyk. W zawodzie pracuje już od siedmiu lat. Pracę zacząłem po studiach i tak pracuję w nim do tej pory. Mam bardzo wiele zleceń. Teraz obecnie pracuje w hurtowni zabawek. Hurtownia zatrudnia mnie na bardzo dobrych warunkach i mogę się w niej rozwijać.

Baby Annabell – ulubiona zabawka każdej dziewczynki

baby annabellPoza sprzedażą stacjonarną z hurtowni można zakupić także zabawki przez internet. Pilnuje aby strona działała prawidłowo. Przygotowuje katalog reklamowe i jestem bardzo zadowolony, że mogę współpracować z bardzo sympatycznymi ludźmi. Moja hurtownia właśnie zakupiła nowy towar od nowego producenta. Do tej pory jeszcze nigdy z nim nie współpracowaliśmy więc to jest u nas wydarzenie. Każdy towar muszę wprowadzić do systemu a także zamieścić go na firmowej stronie. Towar musi znaleźć się w sklepie internetowym aby klienci mogli go zamawiać. Czekało mnie sporo pracy. Zacząłem wprowadzać zabawki little tikes od wózków, domków ogrodowych i torów przeszkód. Nie zorientowałem się kiedy a minęły już trzy godziny. Muszę przyznać, że zabawki little tikes były dobrej jakości i było ich na prawdę sporo. Moja hurtownia postanowiła w nie zainwestować bo wielu rodziców się o nie pytało. Ostatni o klient poszukiwał plac zabaw little tikes i nasza kierowniczka postanowiła w końcu go zamówić. Przekazała informacje do klienta, który od razu przyjechał odebrać plac zabaw. Do sklepu przyjechała także lalka wesoła baby annabell na pewno każda dziewczynka stwierdzi że to jej ulubiona zabawka.

 

Muszę przyznać, że sam kiedyś jak byłem mały to bawiłem się lalkami bo miałem starsze siostry. Spodobała mi się także huśtawka little tikes, która była dopasowana do wieku dziecka. Zapewniała dobra pozycje i była bezpieczna w użytkowaniu. Zabawki wprowadziłem do systemu i strona świetnie działała.