Zatrudnię DJ-a na wesele przyjaciółki

Cześć moi kochani, mam do was dzisiaj ogromną prośbę. Moja przyjaciółka poprosiła mnie bym pomogła jej zorganizować DJ-a na wesele, które odbędzie się już za kilka miesięcy, dokładnie 3.

Dj na wesele i wolne terminy

dj na weseleWiem, wiem zaraz zaczniecie krzyczeć, że to stanowczo za mało czasu i kto załatwia takie sprawy na trzy miesiące przed własnym ślubem, ale tutaj jest naprawdę wyjątkowa sytuacja, nie ma co marudzić, tylko trzeba przyjrzeć się faktom. Mamy trzy miesiące na to by sprawić, aby DJ na wesele dojechał. Wydaje mi się, że nie jest to, aż tak mało czasu. Damy radę! Zacznę od miasta Inowrocław! Moi kochani znajomi z liceum, proszę was o kontakt, jeśli znacie jakiegoś dobrego DJ-a, który ma akurat wolny termin za te trzy miesiące, koniecznie dajcie znać. Jeśli chodzi o Bydgoszcz, tutaj pojeżdżę i popytam sama. Jednak pomoc potrzebna jest mi na terenie miasta Toruń, tam właśnie odbędzie się wesele, dlatego też najlepiej byłoby, gdyby rzeczony DJ pochodził właśnie z tego, a nie innego miasta. Trochę zakręciłam te moje prośby prawda? Przepraszam was bardzo, ale moja przyjaciółka poprosiła mnie o pomoc tak nagle, więc nie zastanawiałam się długo, tylko zaczęłam od razu pisać do was! Przypominam, potrzebny mi DJ na wesele, już za trzy miesiące. Chciałabym, żebyście tylko podali mi namiary na odpowiednich ludzi i ewentualnie wasze rekomendacje, a resztę załatwię sama. Z góry ogromnie dziękuje za waszą pomoc! Mam nadzieję, że z waszym wsparciem, uratujemy przyjęcie weselne mojej najlepszej przyjaciółki.

Przypomnę jeszcze, że ślub ma odbyć się w Toruniu, ale DJ może być też z okolicznych miast, oczywiście będziemy w stanie pokryć koszta dojazdu. Dziękuje serdecznie i czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia! Cześć

Więcej na www.djnaimpreze.com