Zatrudniłem sąsiada do ułożenia kostki brukowej

Jakiś czas temu zdecydowałem się na poważny remont domu i za jednym zamachem zająłem się również terenem na posesji. Marzyła mi się kostka brukowa na wjeździe do garażu i postanowiłem zająć się tym koniecznie. Wszystko zostało zrealizowane zgodnie z planem.

Ułożona przez sąsiada kostka brukowa

układanie kostki brukowej - ToruńKupiłem kostkę brukową i postanowiłem zatrudnić kogoś do jej układania. Nie miałem pomysłu jakiej firmie to zlecić aż w końcu sobie przypomniałem o sąsiedzie. Przecież on wykonywał zawodowo układanie kostki brukowej – Toruń i dlatego zagadałem go w tej sprawie. Zapytałem czy położyłby u mnie na posesji kostkę brukową a on się zgodził. Z uwagi, że pracował zawodowo to u mnie wykonywał układanie kostki w weekend. Bardzo sprawnie mu szło i byłem cały czas zaciekawiony tym co wykonywał. Dla mnie to było ciekawe, ponieważ nigdy wcześniej nie miałem możliwości aby się przyglądać takiej pracy. Sąsiad widząc moje zainteresowanie zaczął mi opowiadać jak należy układać kostkę oraz na co zwracać szczególną uwagę. Dodał również, że kupiłem doskonałej jakości kostkę brukową, która jest trwała i będzie mi służyła przez długi czas. Sąsiad w ciągu dwóch dni wszystko wykonał i rozliczyłem się za jego pracę. Wziął oczywiście mniej niż zazwyczaj z uwagi na naszą znajomość. Byłem mu wdzięczny, bo pewnie gdybym wynajął kogoś innego to pewnie zapłaciłbym o wiele więcej. Kiedy żona wróciła w poniedziałek z delegacji to była pod wrażeniem, że wszystko było zrobione. Od razu powiedziałem jej, że pomógł mi sąsiad.

Teren mojej posesji wygląda jak należy. Jest ułożona kostka, dzięki czemu wjazd do garażu stał się o wiele łatwiejszy i bardziej komfortowy. Z sąsiadem mam od tamtego czasu o wiele lepsze relacje i świetnie się dogadujemy pomagając sobie wzajemnie.