Znajomi zaakceptowali sztuczną palmę

Jestem w trakcie projektowania ogrodu dla moich znajomych. jakiś czas temu przeprowadzili się do nowego domu ale przez pogodę i ograniczone środki zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie ogrodu i zabranie się za wszystkie prace dopiero na wiosnę. Powoli zaczęłam już działać. Uwielbiam swoja prace i każdy projekt jest dla mnie wyzwaniem. Współpracuję z wieloma klientami. Niektórzy mają spory budżet, niektórzy klienci ograniczony ale zawsze do każdego projektu podchodzę z entuzjazmem i zależy mi na zadowoleniu moich klientów. 

Zamówiłam palmę do ogrodu

palma do ogrodu sztucznaProjektowanie ogrodów zawsze mi się podobało. Kiedyś pamiętam jak byłam mała oglądałam taki zagraniczny program i od tej chwili zaczęłam się tym interesować. Prosiłam mamę żeby kupowała mi różne gazetki czy książki i sama czytałam i uczyłam się projektowania. Później zapisałam się na dodatkowy kurs a ostatecznie poszłam na taki kierunek studiów. Niczego nie żałuję, nie zmieniłabym swojej pracy jestem z niej bardzo zadowolona. Moi znajomi nie mieli ograniczeń finansowych. Ogród był duży więc chciałam wszystko w nim zmieścić. Palma do ogrodu sztuczna spodobała się moim znajomym kiedy zobaczyli ją w projekcie. Przygotowałam kilka pomysłów i mogli wybrać te, które najbardziej im się podobają. na szczęście palna przypadła im do gustu więc bardzo się z tego faktu ucieszyłam. ja niestety nie mam ogrodu ale uważam, że jeśli ktoś ma to trzeba o niego dbać i ładnie go zagospodarować.

Nie każdy ma czas na godzinne prace w ogrodzie więc trzeba dopasować projekt do możliwości właścicieli. Poza sztuczną palmą w ogrodzie znajomych będzie sporo kwiatów a także piękna zielona trawa. Zdecydowałam się na dobre systemy nawadniające wiec będzie wszystko działać samo. Kiedy projekt został zaakceptowany zabrałam się do pracy.