Znalazłam dobry biustonosz w dużym rozmiarze

Mój brat przyprowadził ostatnio do naszego rodzinnego domu nową ukochaną – z poprzednią kobietą rozstał się dwa lata temu i od tego czasu często chodził na randki. Teraz uznał, że znowu trafiła go strzała amora i z nową partnerką chce spędzić resztę życia. Kobieta była naprawdę sympatyczna i dobrze ubrana. Miała – tak jak ja – duży biust.

Zapytałam, czy poleca jakichś producentów biustonoszy

polecane biustonosze w dużych rozmiarachOznajmiła, że ma kilka swoich typów. Okazało się, że przez długi czas nosiła źle dobrany stanik. Przez to jej sylwetka prezentowała się niezbyt atrakcyjnie, ona nie wiedziała jednak, jak temu zaradzić. Do czasu aż znalazła sklep, w którym wśród asortymentu znajdowały się polecane biustonosze w dużych rozmiarach. Oferta tego sklepu obejmowała staniki o miseczkach H, a nawet I, J oraz K. Zainteresowana, weszłam na jego stronę internetową – okazało się, że wybór jest naprawdę szeroki! W dodatku ceny także są przystępne. Od razu postanowiłam zamówić sobie dwa staniki. Jeden z modeli, które wybrałam, przeznaczony był na co dzień. Był to naprawdę uroczy stanik, półusztywniany, wykonany z miękkiej dzianiny o przyjemnym dla oka wzorze. Od góry wykończenie stanowiła delikatna koronka. Bardzo podobało mi się to połączenie, dlatego ten biustonosz od razu wylądował w moim internetowym koszyku. Drugi stanik, na który się zdecydowałam, to klasyczny model, który dobrze sprawdza się przy wieczorowych kreacjach. Sprawia, że kobieta może czuć się pewnie i atrakcyjnie. Wybrałam biustonosz w czarnym kolorze, którego miseczki oraz mostek zostały pokryte koronką – według mnie wyglądało to naprawdę zmysłowo. Producent zapewniał, że specjalny krój z wykorzystaniem sprężystej siateczki i usztywniającej pianki sprawia, że można ładnie zebrać biust do środka.

Mam nadzieję, że wybrane przeze mnie biustonosze w dużych rozmiarach okażą się perfekcyjnym wyborem. Już nie mogę się doczekać, kiedy je przymierzę – czy będą wygodniejsze od moich dotychczasowych staników? W końcu dobre dopasowanie na pewno robi różnicę!