Znalazłem ofertę z tanim silnikiem elektrycznym

 

Mój ojciec zawsze majsterkował coś w garażu a ja często do niego zaglądałem. Zawsze interesowało mnie co tym razem zrobił. Po latach jak już się wyprowadziłem z domu to zawsze jak odwiedzam rodziców zaglądam do taty, żeby sprawdzić co robi w garażu.

Zakup taniego silnika elektrycznego

silniki elektryczneTata nie chciał mi do końca zdradzić nad czym tym razem pracuje, jednak powiedział, że moja pomoc na pewno mu się przyda. Oczywiście chętnie się zgodziłem, bo dla mnie był to zaszczyt. Tata zapytał, czy mam możliwość załatwić mi jakiś tani silnik, ponieważ będzie mu potrzebny a nie ma żadnych dojść. Mój przyjaciel sprzedaje dobre i w miarę tanie silniki elektryczne o czym od razu ojcu powiedziałem. Uznał, że taki silnik będzie o wiele lepszy i poprosił, żebym porozmawiał ze znajomym. Marcin niestety sprzedał ostatnie silniki elektryczne i zamknął interes. Dał mi namiar na kilka firm, bym znalazł jakaś tanią. W pierwszej z nich, z którą się skontaktowałem jeszcze tego samego dnia silniki elektryczne były wyjątkowo tanie i uznałem, że dalsze poszukiwania nie mają sensu. W mojej ocenie to była świetna oferta. Zadzwoniłem do ojca, żeby upewnić się czy na pewno kupić ten silnik a on to z całą pewnością potwierdził. Sam przyznał, że cena jest bardzo niska i ucieszył, że mu pomogłem. Dokonałem więc zakupu i zamówiłem dostawę do ojca na adres. Nie mam jak zabrać silnika a kierowca weźmie zaledwie parę groszy za transport. Wszystko udało się raz dwa załatwić z czego jestem na prawdę zadowolony. Ojciec także.

Niebawem dowiem się co takiego robił tyle czasu ojciec w garażu. Mama zdradziła się, że jest to niespodzianka dla mnie i mam już wstępne podejrzenia. Nie mogę się już doczekać aż nadejdzie ten dzień a wiem, że będzie wyjątkowy dla nas wszystkich.