Zrzucanie kilogramów z trenerem personalnym

Jednym z moich noworocznych postanowień było zrzucenie co najmniej dziesięciu kilogramów. Nie chodziło tylko o wygląd, ale również o zdrowie. Ponieważ wiedziałem, że samodzielnie mogę mieć problem z osiągnięciem tego celu, postanowiłem wynająć profesjonalistę, który będzie w stanie mi pomóc.

Pomoc warszawskiego trenera personalnego

trener personalny warszawaZnalezienie takiej osoby w Warszawie nie było dużym wyzwaniem. Większość z nich jest bardzo nowoczesna, a co za tym idzie – można z łatwością znaleźć ich w internecie. Porównałem sobie opinie oraz ceny dotyczące poszczególnych trenerów i na tej podstawie udało mi się dokonać wyboru, który okazał się być właściwy. Osoba, która przyszła na spotkanie ze mną na siłowni okazała się być bardzo kompetentna – nie tylko dostałem pomoc w zakresie sposobu oraz tempa ćwiczeń, ale również tego co, i w jakich ilościach powinienem spożywać. Szybko zacząłem gubić kilogramy w tempie znacznie szybszym, niż początkowo zakładałem. Wiedziałem, że na pewno mam do czynienia z profesjonalistą z jednego powodu – w kwestii, jaką jest trener personalny Warszawa cieszy się naprawdę dużym wachlarzem możliwości. Gdyby którykolwiek z nich nie znał się na swojej pracy, był niesympatyczny albo opryskliwy, w moment musiałby pożegnać się ze swoją karierą w tym biznesie. Praktycznie wszyscy ludzie korzystający z usług takich usług dobrze wiedzą gdzie i w jaki sposób można napisać komuś negatywną opinię. Ja na szczęście nie miałem najmniejszego nawet powodu do narzekania – z tym trenerem wiedziałem, że na pewno zrzucę tyle kilogramów, ile tylko będę chciał.

Po pół roku spotkałem rodzinę na większym zjeździe. Praktycznie nikt nie był w stanie mnie poznać. Byłem dumny z tego jak szybko udało mi się schudnąć i nie wrócić do poprzedniej wagi. Nieczęsto zdarza się, by ktoś dotrzymał takie postanowienie noworoczne.